1989 / Foster's Australian Grand Prix < | >
wyniki wyścigu | wyniki kwalifikacji | najszybsze okrążenia w wyścigu
p nr kierowca okr czas strata km/h (śr)
1 5 T. Boutsen Williams-Renault FW13 70 2"00`17.421 - 131.981
2 19 A. Nannini Benetton-Ford B189 70 2"00`46.079 +28,658 s 131.459
3 6 R. Patrese Williams-Renault FW13 70 2"00`55.104 +37,683 s 131.295
4 12 S. Nakajima Lotus-Judd 101 70 2"00`59.752 +42,331 s 131.211
5 20 E. Pirro Benetton-Ford B189 68 2"02`03.998 +2 okr. 126.344
6 23 P. Martini Minardi-Ford M189 67 2"01`18.164 +3 okr. 125.270
7 15 M. Gugelmin March-Judd CG891 66 2"00`24.757 +4 okr. 124.313
8 8 S. Modena Brabham-Judd BT58 64 2"01`51.005 +6 okr. 119.123
9 10 E. Cheever Arrows-Ford A11 42 1"15`55.246 wypadek (5) 125.468
10 37 J. Lehto Onyx-Ford ORE-1 27 48`35.123 elektryka (5) 126.038
11 26 O. Grouillard Ligier-Ford JS33 22 41`01.179 wypadek (9) 121.639
12 11 N. Piquet Lotus-Judd 101 19 34`58.645 kolizja (8) 123.199
13 18 P. Ghinzani Osella-Ford FA1M 18 34`53.344 kolizja (12) 117.011
14 27 N. Mansell Ferrari 640 17 30`09.793 wypadek (3) 127.825
15 1 A. Senna McLaren-Honda MP4/5 13 22`35.519 kolizja (1) 130.506
16 21 A. Caffi Dallara-Ford BMS-F189 13 23`51.263 wypadek (7) 123.600
17 16 I. Capelli March-Judd CG891 13 24`45.437 chłodnica (15) 119.092
18 22 A. DeCesaris Dallara-Ford BMS-F189 12 22`11.966 wypadek (9) 122.598
19 7 M. Brundle Brabham-Judd BT58 12 22`32.119 kolizja (12) 120.770
20 9 D. Warwick Arrows-Ford A11 7 12`57.426 wypadek (7) 122.527
21 30 P. Alliot Lola-Lamborghini LC89 6 11`47.435 kolizja (17) 115.414
22 28 G. Berger Ferrari 640 6 11`48.134 kolizja (18) 115.300
23 4 J. Alesi Tyrrell-Ford 018 5 18`40.598 elektryka (23) 60.718
24 25 R. Arnoux Ligier-Ford JS33 4 8`15.121 kolizja (23) 109.937
25 2 A. Prost McLaren-Honda MP4/5 0 0.000 wycofał się (-) 0.000
26 17 N. Larini Osella-Ford FA1M 0 0.000 elektryka (-) 0.000
27 3 J. Palmer Tyrrell-Ford 018 0 0.000 nie kwalifikował się 0.000
28 24 L. Perez-Sala Minardi-Ford M189 0 0.000 nie kwalifikował się 0.000
29 39 B. Gachot Rial-Ford ARC02 0 0.000 nie kwalifikował się 0.000
30 38 P. Raphanel Rial-Ford ARC02 0 0.000 nie kwalifikował się 0.000
31 36 S. Johansson Onyx-Ford ORE-1 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
32 29 M. Alboreto Lola-Lamborghini LC89 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
33 34 B. Schneider Zakspeed-Yamaha 891 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
34 31 R. Moreno Coloni-Ford FC189 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
35 33 O. Larrauri EuroBrun-Judd ER189 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
36 35 A. Suzuki Zakspeed-Yamaha 891 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
37 41 Y. Dalmas AGS-Ford JH24 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
38 40 G. Tarquini AGS-Ford JH24 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
39 32 E. Bertaggia Coloni-Ford FC189 0 0.000 nie prekwalifikował się 0.000
powrót